O firmie

Zdjęcie - Kopia

Gabinet Zdrowia i Urody Emphis jest firmą łączącą fizjoterapię z profesjonalną kosmetyką ciała. Na naszą ofertę składają się zabiegi fizjoterapeutyczne ukierunkowane na najpowszechniejsze schorzenia i przypadłości zdrowotne oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało.

Oferta pielęgnacyjna jest odpowiedzią na potrzeby klienta. Zabiegi w niej ujęte są połączeniem tego co przynosi klientowi relaks, poprawia samopoczucie i samoocenę. Każdy zabieg jest wykonany przez profesjonalnych fizjoterapeutów i masażystów, z dbałością o poszczególny etap i szczegół.

Wspólną cechą naszej kadry jest pasja do tego, czym się zajmuje poparta wyższym wykształceniem oraz doświadczeniem w pracy na najwyższym poziomie. Emphis jest gabinetem, w którym panuje rodzinna atmosfera, a każdy klient jest traktowany wyjątkowo. Postaramy się, aby w naszych progach każdy odnalazł odpoczynek , relaks, poprawił swoje samopoczucie a przede wszystkim otrzymał to, co sprawi, że będzie z chęcią do nas powracał.

Dodatkowy atutem naszej firmy jest możliwość wykonywania zabiegów u klienta w domu, co stanowi wygodę dla każdego, kto bez opuszczania domowego zacisza pragnie skorzystać z naszej oferty.

Współpracujemy również ze specjalistami, które profesjonalnie zajmują się osobami starszymi i chorymi.

Z wyrazami szacunku,

Ewelina Mandzyn

ANKIETA

Szanujemy Państwa wszelkie uwagi i sugestie dotyczące gabinetu i naszej pracy. Pozwolą się one nam doskonalić i usprawniać tak, aby każda wizyta w naszych progach była dla Państwa jeszcze większą przyjemnością…

Dla każdego naszego Klienta, która wyśle wiadomość z opinią na temat Emphis przewidziane są bony upominkowe w wysokości 10 PLN.

Dziękujemy!!

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja wiadomość